Królowa Śniegu w hali "Pod Basztami".

W dniu 22.02.2020 w Centrum Kultury i Sportu w Chęcinach odbył się spektakl "Królowa Śniegu". Reżyserami są Dorota i Artur Anyż. Wykonawcy to: Teatr Grodzki Pod Basztami oraz Grupa Teatralna Chęcińskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Fot. Helena Król