13 czerwca zakończyliśmy już ósmy Rok Akademicki. Był to rok bardzo intensywnych działań naszych studentów.

Na zakończenie pokazaliśmy piękną wystawę z rękodzieła naszych koleżanek Teresy i Danusi, wystawę zdjęć z całorocznej działalności Chęcińskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku a więc: wycieczek, spektakli teatralnych, tańca, śpiewu zespołu wokalnego, rękodzieła, wykładów, z uroczystości świątecznych, tradycyjnych, z wyjazdów do kina, teatru filharmonii, z uroczystości rocznicowych i innych. Zdjęcia to taka mała dokumentacja tego co robimy. Nasze wszystkie działania najlepiej udokumentowane są w kronice, którą prowadzi Helenka, to już trzeci tom ogromnych ksiąg.

 

 

 

 

 

Nie mogliśmy nie pochwalić się na żywo naszymi osiągnięciami pięknym śpiewem zespołu wokalnego „Jesienna sonata”, super wykonanym tańcem zespołu „Wiosenne przebudzenie”, rękodziełem i poezją naszych koleżanek Eli, Marty, Danusi i Oli.

 

 

 

Po przedstawieniu zaproszonych gości wysłuchaliśmy przemówień. Zakończenie było bardzo uroczyste o co zadbali nasi prezesi Zosia i Stasiu. Hala została na ten dzień pięknie przygotowana dzięki Pani Dyrektor Renacie Janusz i pracownikom Centrum Kultury i Sportu. Na wakacje życzymy wszystkim dużo słońca, radości, aby zdrowo wypoczywali i z nową energią w październiku wszyscy wrócili na zajęcia.

Marta Syzdół -tekst, zdjęcia Helena Król.