Zakończenie Jubileuszowego Roku Akademickiego.

Plan uroczystości: Uczczenie minutą ciszy tych, którzy na zawsze od nas odeszli. Odśpiewanie Hymnu. Powitanie studentów i zaproszonych gości przez Prezes Zofię Puchałę i Wiceprezesa Stanisława Króla. Wykonanie piosenki „Uniwersytet” przez zespół wokalny „Jesienna sonata”. Przemówienia zaproszonych gości. Film przedstawiający działalność Zarządu i Starostów w ciągu dziesięciu lat. Podziękowanie i wręczenie upominków. Scenka przedstawiona przez grupę lektoratu języka angielskiego. Ponowny występ zespołu wokalnego. Taniec „Kujawiak” wykonany przez grupę taneczną „Wiosenne przebudzenie”. Wiersz o dziesięcioleciu uniwersytetu napisany przez naszą koleżankę – Lucję Rudnik. Podziękowanie wszystkim za udział. Poczęstunek. Zdjęcia Helena Król.

Wystawa - kroniki, rękodzieło, zdjęcia. (fotografia)

Poczęstunek.

 

(fotografia)