Po mszy u oo. Franciszkanów odbył się grill, w którym uczestniczyło 100 osób. Było wiele życzeń i podziękowań. Wszyscy pięknie się bawili.
Galeria zdjęć Helena Król
Po mszy u oo. Franciszkanów odbył się grill, w którym uczestniczyło 100 osób. Było wiele życzeń i podziękowań. Wszyscy pięknie się bawili.
Galeria zdjęć Helena Król