W dniu 28 czerwca odbyło się zakończenie pierwszej części projektu. W wydarzeniu wziął udział Pan Burmistrz Robert Jaworski ze swoją małżonką.
Realizacja programu
W dniu 15 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku. W holu "Hali pod Basztami" przedstawiona została wystawa fotograficzna, prace słuchaczy grupy rękodzięło oraz 3 kroniki, w których umieszczone są wszystkie informacje i działania w ciągu siedmiu lat naszego uniwersytetu.
Do zadań policji należy zapobieganie, wykrywanie i przeciwdziałanie wszelkiego rodzaju niebezpieczeństwom, obecnie ok. 40% różnych spraw, jakimi zajmuje się policja to sprawy dotyczące oszustw. Codziennie policja odnotowuje kilka lub kilkanaście prób oszustwa seniorów i nie tylko ich.
Wycieczka słuchaczy Chęcińskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku do Zamościa w piękną pogodę, odbyła się z dobrymi nastrojami. Do Zamościa daleko, wiadomo podróż trwała około 4 godz. Nie było marudzenia, narzekania, był raczej uśmiech i to właśnie w nas lubię...


