Zamek "Kamieniec" w  Odrzykoniu

Dzień jak zwykle rozpoczął się śniadaniem. Następnie wszyscy wspominali, jedni o wycieczkach , inni o pięknym koncercie operetkowym a jeszcze inni zamawiali zdjęcia lub odpoczywali przy tężniach. Po obiedzie udaliśmy się na wycieczkę do zamku A. Fredry, dwóch zwaśnionych rodów. Następnym punktem było Muzeum Marii Konopnickiej w Żarnowcu.

„Usta milczą dusza śpiewa”

Kolejny miły dzień spędzony w przeuroczym Iwoniczu. Od rana dzielimy się wspomnieniami z wycieczki do Krasiczyna, Przemyśla, Kalwarii i Arłamowa. Oglądamy zdjęcia wykonane aparatami telefonicznymi.

Pierwszy sierpnia 2020 r.

Sobota – śniadanie, zabiegi rehabilitacyjne, o 12.00 obiad jak zwykle smaczny i z deserem. Po obiedzie uczestnicy turnusu zwiedzają Iwonicz we własnym zakresie.

Kalwaria Pacławska i Arłamów

Sanktuarium Matki Boskiej Pacławskiej z cudownym obrazem Matki Boskiej.