Helena Król
Realizacja programu
Po śniadaniu, obiedzie i zabiegach rehabilitacyjnych wyjechaliśmy autokarem na wycieczkę do Sanktuarium La Salette w Dębowcu.
Po śniadaniu, obiedzie i zabiegach rehabilitacyjnych wyjechaliśmy autokarem na wycieczkę do Sanktuarium La Salette w Dębowcu.
Kolejny dzień w Iwoniczu Zdroju był bardzo udany zaczynając od śniadania a kończąc na uroczystej kolacji.
Kolejny dzień zapowiadał się na niezbyt udany ze strony pogody. Po smacznym jak zwykle śniadaniu zaczęły się pierwsze zabiegi rehabilitacyjne.
Śniadanie było smaczne. Dzisiaj imieniny Anny, pani prezes i wiceprezes złożyli życzenia wszystkim Annom, wszyscy zgromadzeni odśpiewali 100 lat.