Wykład przeprowadziła Pani Wioleta Wójcik mgr Pielęgniarstwa ze specjalizacją zachowawczą (internistyczną), dyplomowany dietetyk, psychodietetyk. Terapeuta żywieniowy. Pani mgr w sposób bardzo dokładny przedstawiła aspekty dotyczące omawianej tematyki.
Realizacja programu
Helena Król
Realizacja programu
Helena Król
Realizacja programu
17.10.24 r odbyły się trzy wykłady. Panie przygotowały piękne prezentacje.
Helena Król
Realizacja programu
W dniu 12.10.24 r. słuchacze (50) Chęcińskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku wzięli udział w ognisku przygotowanym przez słuchaczy uniwersytetu. Impreza rozpoczęła się spacerem z kijkami (Nordic Walking) od hali Centrum Kultury i Sportu do Europejskiego Centrum Edukacji Geologicznej w Korzecku.
Helena Król
Realizacja programu
11.10. 2024 roku – piątek, od rana padał deszcz, lało jak z cebra, a my grupą 50 słuchaczy z uniwersytetu wyruszyliśmy na wycieczkę edukacyjną do Rakowa i Pińczowa. Wycieczka z projektu dofinansowanego przez Samorząd Województwa Świętokrzyskiego, w ramach realizacji zadania publicznego - "Jesteśmy aktywni poznajemy historię i tradycję regionu ".


