Warsztaty dla mieszkańców Gminy Chęciny

Warsztaty dla mieszkańców Gminy Chęciny realizowane w ramach projektu pn.”Aktywizacja mieszkańców Gminy Chęciny poprzez organizację warsztatów i wyjazdu studyjno – integracyjnego” dofinansowanego przez Lokalną Grupę Działania „Perły Czarnej Nidy”.

Warsztaty odbyły się 10 października 2017 roku w hali widowiskowo – sportowej „Pod Basztami” w Chęcinach.

INAUGURACJA ROKU AKADEMICKIEGO 2017/2018.

 

W hali „ Pod Basztami”odbyła się już po raz drugi inauguracja roku akademickiego 2017/2018. Podczas uroczystości Burmistrz Robert Jaworski podkreślił, że jesień życia nie musi być nudna i oznaczać stagnacji. Seniorzy mogą realizować swoje marzenia, pasje i rozwijać się intelektualnie. Ich mądrość, doświadczenie i wiedza mogą być przykładem

w rozwoju naszej Małej Ojczyzny.

Relacja z wyjazdu studyjno - integracyjnego.

Relacja z wyjazdu studyjno-integracyjnego realizowanego w ramach projektu "Aktywizacja mieszkańców Gminy Chęciny poprzez organizację warsztatów i wyjazdu studyjno-integracyjnego" dofinansowanego przez Lokalną Grupę Działania "Perły Czarnej Nidy"

Uroczyste zakończenie I roku działalności Chęcińskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Szanowni Państwo:

Panie Burmistrzu, Pani Prezes CHUTW, Pani Dyrektor CKiS, Pani PrzewodniczącaRady Miejskiej, wszyscy zaproszeni Goście, Koleżanki i Koledzy Studenci CHUTW. Dzisiaj obchodzimy uroczyście zakończenie I roku działalności Chęcińskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku – ciepło powiedziawszy – świętujemy roczek. A roczek – to pierwszy kroczek – nieporadny, bojaźliwy, niezdarny...Muszę powiedzieć, że nas te przymiotniki nie dotyczą. CHUTW zrobił w ciągu roku swej działalności milowy krok do przodu!