Turnus rehabilitacyjno – wypoczynkowy w Iwoniczu.

Turnus trwający od piątego do dziewiętnastego listopada to nie tylko zabiegi. W tym czasie odbywały się wycieczki do różnych miejsc. Wycieczki i inne wydarzenia przedstawię za pomocą zdjęć.

Program słowno - muzyczny przygotowany przez pacjentów Ośrodka San Damiano. Bezpieczeństwo przeciwpożarowe.

10 listopada w przeddzień rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości, w Centrum Kultury i Sportu w Chęcinach odbyło się ciekawe spotkanie literackie Studentów Chęcińskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku z Pacjentami Ośrodka Leczenia Uzależnień „San Damiano” w Chęcinach.

Nadciśnienie tętnicze.

Wykład o nadciśnieniu przedstawiam graficznie. Zdjęcia Stanisław Król.