Wycieczka do „ Bełkotki”.

Kolejny dzień w Iwoniczu Zdroju był bardzo udany zaczynając od śniadania a kończąc na uroczystej kolacji.

Spacer po Iwoniczu

Kolejny dzień zapowiadał się na niezbyt udany ze strony pogody. Po smacznym jak zwykle śniadaniu zaczęły się pierwsze zabiegi rehabilitacyjne. 

Drugi dzień pobytu.

Śniadanie było smaczne. Dzisiaj imieniny Anny, pani prezes i wiceprezes złożyli życzenia wszystkim Annom, wszyscy zgromadzeni odśpiewali 100 lat.

Wczasy wypoczynkowo – rehabilitacyjne w Iwoniczu – Zdroju.

25 lipca uczestnicy wczasów zebrali się obok hali Centrum Kultury i Sportu w Chęcinach. O godzinie siódmej 53 osoby zajęły miejsca w autokarze i wyruszyliśmy w trasę. Troje uczestników pojechało z Włodkiem prywatnym samochodem, ponieważ autokar posiada tylko 53 miejsca. Pani Prezes Zosia serdecznie powitała wszystkich i zapoznała z programem pobytu w Iwoniczu.