Helena Król
Realizacja programu
W dniu 15 listopada 2024 roku odbyło się zakończenie projektu.
W dniu 15 listopada 2024 roku odbyło się zakończenie projektu.
Wykład poprowadziła Pani mgr Sylwia Turlewicz - Młodszy asystent w DDLWSS im. Św. Rafała w Czerwonej Górze.
5 listopada 2024 – odbyła się wycieczka na południe naszego województwa – do miasta Pińczów. Pogoda nas nie rozpieszczała,było chłodno i mglisto, ale przynajmniej nie padał deszcz. W planach zwiedzanie Muzeum Regionalnego i synagogi.
Wykład przeprowadziła Pani Wioleta Wójcik mgr Pielęgniarstwa ze specjalizacją zachowawczą (internistyczną), dyplomowany dietetyk, psychodietetyk. Terapeuta żywieniowy. Pani mgr w sposób bardzo dokładny przedstawiła aspekty dotyczące omawianej tematyki.