16 listopada wyjazd na wycieczkę przypadł na" Dzień Wiedźmy". Oczywiście, Wiedźmy to kobiety mądre, dużo wiedzące i ciągle poszerzające swoją wiedzę. Dlatego Wiedźmy z Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Chęcinach wraz z naszymi diablikami wyruszyły w myśl projektu "Podniesienie jakości życia poprzez edukację" do Muzeum Legend w Nowej Słupi.
Realizacja programu
Helena Król
Realizacja programu
Helena Król
Realizacja programu
Wykład mgr Dorota Mikołajewicz Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach.
Helena Król
Realizacja programu
W projekcie brało udział 15 osób z grupy teatralnej i 15 osób z grupy wokalnej. Wszyscy to słuchacze Chęcińskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku z orzeczeniami o niepełnosprawności.
Helena Król
Realizacja programu
Spotkanie odbyło się z młodymi wyszkolonymi, wysportowanymi strażakami OSP z Chęcin Temat - "Udzielanie pierwszej pomocy" poprowadził Wojciech Bartkiewicz z kolegami strażakami.


